پلسک ایران

خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه

مقررات و قوانین سرویس ها و خدمات

کلیه کاربران سرویس های پلسک ایران پس از تهیه هر یک از سرویس های پلسک ایران، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس های پلسک ایران می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و پلسک ایران حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.plesk.ir برای خود محفوظ می دارد.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات پلسک ایران

این توافقنامه ما بین “پلسک ایران” و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب میشود) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده میشوید، تنظیم شده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت پلسک ایران، خرید هریک از خدمات و یا محصولات پلسک ایران، استفاده از سرویسهای رایگان و غیر رایگان پلسک ایران و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با پلسک ایران و نمایندگان، کارمندان، مدیران و تمامی زیرمجموعه های پلسک ایران مستلزم پذیرش تمامی بخش های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی‌باشید، لطفا هیچ یک از سرویس‌ها و خدمات پلسک ایران را خریداری ننمایید. چرا که خرید و یا سفارش هرکدام از محصولات و خدمات پلسک ایران، به معنی قبول این شرایط و قوانین از طرف شما خواهد بود.

 1. توافقنامه
 2. مشترک متعهد میشود که تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را مطالعه کرده و رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات پلسک ایران را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات پلسک ایران انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی پلسک ایران مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات پلسک ایران مسئول خواهد بود که این موضوع را به پلسک ایران اطلاع دهد.

  تبصره: استرداد وجه به مدت ۷ روز پس از خرید محصولات و تنها با ذکر دلیل منطقی (مانند وجود مشکل در سرویس) امکان پذیر خواهد بود.

 3. استفاده غیر قانونی
 4. کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای پلسک ایران در کشورهای اروپایی، کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای پلسک ایران می‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

 5. مسئولیت کاربران
 6. کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر کاربران پلسک ایران احترام بگذارند. پلسک ایران حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران شده‌اند و یا با بی‌احترامی با کارکنان پلسک ایران برخورد‌ میکنند را برای خود محفوظ می‌دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

 7. اطلاعات کاربران
 8. مشترک موافقت می‌نماید که هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح در اختیار پلسک ایران قرار دهد. همچنین کاربر موظف است اطلاعات خود را هنگام استفاده از خدمات و محصولات پلسک ایران در صورت تغییر بروز نماید. پلسک ایران برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می‌نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا پلسک ایران شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد پلسک ایران به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید. پلسک ایران بنا به صلاحدید خود ممکن است از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید در این حالت کاربر موظف می‌باشد نسبت به تایید هویت خود و مشخصات محل سکونت بر اساس نوع درخواست تایید هویت و محل سکونت پلسک ایران اقدام نماید در غیر این صورت تا زمان تایید هویت و محل سکونت کاربر حساب وی و تمامی خدمات مرتبط با آن معلق خواهد شد.

 9. بکاپ داده‌ها
 10. پلسک ایران در سرویس میزبانی اشتراکی اقدام به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای می‌نماید که بصورت مشخص در توضیحات هر سرویس درج شده است. اما به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات در کلیه سرویس‌ها با خود کاربران بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای پلسک ایران نیز نگهداری نمایند.

  لازم به توضیح است، برگرداندن بک‌آپ برای دو بار در طول سرویس دهی رایگان بوده و پس از آن مشمول هزینه خواهد بود.

 11. استفاده از منابع
 12. هر سرویسی که بیش از حد متعارف از منابع (مانند CPU، Ram ،HDD و پهنای باند) استفاده کند متوقف خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع تا حد استاندارد کاهش دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد. پلسک ایران بسته به شرایط تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع خواهد بود به این صورت که هیچگاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر گردد. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرور یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد متوقف خواهد شد. پلسک ایران در تمامی موارد این موضوع را با اخطار قبلی انجام می‌دهد تا سرویس کاربر متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال و یا کاهش کیفیت و سرعت سرویس کاربران دیگر و یا رساندن هر گونه ضرر به پلسک ایران گردد، پلسک ایران بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را متوقف خواهد نمود و سپس اخطارهای لازم را برای کاربر ارسال می‌نماید تا کاربر نسبت به رفع مشکل سرویس خود اقدام نماید. در صورت تکرار این موضوع سرویس کاربر به طور کامل و برای همیشه قطع خواهد شد.